Planforum Arkitekter

KONTAKT

 
kontoret_ Ingeborg02.jpg

Ingeborg Lieth Årøe
Daglig leder/Partner/Siv. Arkitek, Arkitekt MNAL

Tlf: 97 73 18 16
ingeborg@planforum.no

Jeppe - V02.jpg

Jeppe Styrmoe
Faglig leder/Partner/Siv. Arkitekt, Arkitekt MNAL

Tlf: 90 60 72 00
jeppe@planforum.no

kontoret_ Johan01.jpg

Johan Nyquist
Siv. Arkitekt


Tlf: 41 67 92 15
johan@planforum.no

kontoret_ Martin01.jpg

Martin Rømuld
Master i Arkitektur, Arkitekt MNAL


Tlf: 41 58 70 31
martin@planforum.no


kontoret_ nina01.jpg

Nina Dahl
Diplom Ing. Architektur, Arkitekt MNAL
Tlf: 46 53 40 88
nina@planforum.no

Nora - V02.jpg

Nora Nyquist-Melbøe
Sekretær

Tlf: 46 53 50 79
nora@planforum.no   

Maja.jpg

Maja Fjøsne
Master i Arkitektur, Arkitekt MNAL

Tlf: 98 89 27 06
maja@planforum.no

Marcus - V02.jpg

Marcus Runesson
Master i Arkitektur, Presseansvarlig

Tlf: 40 87 03 04
marcus@planforum.no


kontoret_ Eli01.jpg

Eli Haugen Sandness
Master i Arkitektur

Tlf: 90 75 17 39
eli@planforum.no

Katrine - V02.jpg

Katrine Medalen
Master i Arkitektur, Arkitekt MNAL

Tlf: 99 70 17 80
katrine@planforum.no

2_bilde_Margarita_Kolesnikova.jpg

Margarita Kolesnikova
BIM konstruktør og dataansvarlig, BA i interiørarkitektur/møbeldesign
Tlf: 47 44 39 96
margarita@planforum.no

Helge Lunde.JPG

Helge Lunde
Styreleder